В Одесі завершили підрахунок бюлетенів: переміг Труханов, який набрав 51,93%
В Одесі завершили підрахунок бюлетенів: переміг Труханов, який набрав 51,93%

В Одесі завершили підрахунок 100% бюлетенів – усі 4 районні комісії підписали протоколи. Вибори міського голови відбулися в один тур, бо за уточненими даними, Геннадій Труханов набрав 51,93%, передає Южный курьер із посиланням на представників районних комісій.

Раніше міськвиборчком оголосив про результати в Суворовському районі Одеси. Згідно з даними Одеської міської виборчої комісії, за Геннадія Труханова віддали голоси 63,58% виборців (47 072 голосів). На другому місці в районі – Саша Боровик: 19,5%, на третьому – Едуард Гурвіц: 8,01%. Загалом у районі проголосували 74 026 осіб.

У Малиновському районі Одеси, за даними міськвиборчкому, також найбільше голосів віддали за Геннадія Труханова – 51.63%. На другому місці – Саша Боровик: 25,03%. На третьому – Едуард Гурвіц: 8,37%. Слідом за ним іде Сергій Ківалов. Незважаючи на те, що він зняв свою кандидатуру, йому вдалося набрати 3 590 голосів.

Нагадаємо, міжнародні спостерігачі комітету «За відкриту демократію» раніше заявляли, що в Одесі на деяких виборчих дільницях кількість бюлетенів перевищувала число виборців в 10 разів.

Як відомо, 25 жовтня в Україні за новим законодавством відбулися місцеві вибори. Після закриття дільниць о 20:00 виборчі комісії приступили до підрахунку голосів. Вибори пройшли у всіх регіонах країни, крім Маріуполя, Красноармійська та Сватового, а також територій, визнаних тимчасово окупованими – АР Крим, міста Севастополя, а також частини Донецької та Луганської областей.

Читайте: Серед вінницьких виборців завівся Ґаннібал Лектор: спостерігачу на дільниці ледве не відкусили носа

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ