бойовики
З квітня 2014 року Горлівка перебуває під контролем терористичної організації «ДНР»

Житель Горлівки, якому вдалося втекти з міста, розповів про безчинства, які творять бойовики «ДНР» на окупованій території. Як передає Цензор.НЕТ, розстріляти людину бойовики можуть за будь-яку непокору. Наприклад, за відмову воювати чи спробу втекти на підконтрольну українським підрозділам територію. Виїхати мирним жителям з Горлівки складно, оскільки, крім загрози розстрілу з боку «ДНРівців», це ще й чимала ціна питання.

“Виїхати нереально, у людей немає грошей. Для того, щоби виїхати з Горлівки беруть тисячу. Гривень 300-400 – це, будемо говорити так, небезпечні коридори, а так, щоби вивезли, то за тисячу гривень якось через Росію. Місцеві приватні водії за тисячу гривень можуть вивезти», – розповідає чоловік.

За його словами, серед бойовиків воюють в основному росіяни. «Вони не соромляться, вони прямо говорять, що ми з Росії», – зазначає мешканець Горлівки. Крім того, багато хто з терористів – це колишні зеки, які були звільнені. «Безпосередньо в Горлівці є Калинівка – це 27 зона, там дуже багато вийшли, узяли зброю. Безчинствують повним ходом, розстрілюють».

Чоловік також розповів, що Росія регулярно під виглядом «гумконвоїв» підвозить бойовикам зброю. «Росіяни підганяють «гумконвої», і це не просто вигадки, бо з кожним «гуманітарним конвоєм» у них з’являється нова зброя, безліч боєприпасів, які вони потім уже не шкодують. Тому що коли (боєприпаси) починають закінчуватися, то обстріли стають рідшими. Зараз ось з останнім «гумконвоєм» – це просто караул».

Нагадаємо, що з квітня 2014 року Горлівка перебуває під контролем терористичної організації «Донецька народна республіка». Бойовики постійно обстрілюють житлові квартали міста, у результаті чого гинуть мирні жителі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ