foto-baluh-dom_n
Місцевий голова сільської ради з двома помічниками вимагав зняти табличку з будинку

Відомий своєю проукраїнською позицією мешканець Криму Володимир Балух на стіні власного будинку розмістив табличку з написом «Вулиця Героїв Небесної сотні, 18». Про це повідомляє громадська організація «Кримська правозахисна група».

Балух повідомив, що ввечері того ж дня до нього приїхав голова сільської ради з двома помічниками і зажадав зняти табличку. «… сказав, що табличку я розмістив незаконно, натякнув на моє майбутнє спілкування з поліцією», – розповів він.

Нагадаємо, Володимир Балух раніше неодноразово зазнавав переслідувань з боку окупаційної «влади» як в адміністративному, так і в кримінальному порядку.

Російські силовики зацікавилися Балухом у травні 2015 року, коли на його будинку виявили прапор України, вивішений ще взимку 2013 року на знак солідарності з Євромайданом. Згодом прапор зірвали, а самого фермера намагалися звинуватити в крадіжці запчастин від трактора та автомобіля ВАЗ.

У будинку українського патріота та його родичів окупанти провели два обшуки. Перший – у квітні 2015 року, а після другого – у лютому 2016 року – його звинуватили в «образі співробітника поліції» і засудили до виправних робіт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ