Гроші
Автоматичне завантаження операційної системи вивело з ладу її комп’ютер жінки

Компанія Microsoft має сплатити 10 тисяч доларів компенсації американці за автоматичне завантаження операційної системи Windows 10, яке вивело з ладу її комп’ютер, повідомляє ВВС.

Тері Ґолдстейн повідомила, що її ґаджет спробував автоматично оновитися з 7-ї версії операційної системи до 10-ї, не питаючи її згоди. Після цього швидкість роботи комп’ютера впала до мінімуму, і жінка більше не змогла на ньому працювати.

У Microsoft своєї провини не визнали, зазначивши, що відмовилися від судових розглядів, тільки щоби заощадити на судових витратах.

Наразі Microsoft, чиї операційні системи, за різними даними, встановлені на понад 80% ПК і робочих станціях в усьому світі, активно просуває Windows 10 як новітню операційну систему. Власникам Windows 7 та Windows 8 пропонується безкоштовно оновитися до 10-го рівня.

Чимало клієнтів компанії не бажають встановлювати оновлення з низки причин: старий комп’ютер, через страх несумісності нового програмного забезпечення зі старими програмами, хтось через незгоду з політикою збору особистих даних Microsoft тощо.

Читайте: Microsoft працює над одягом, який б’є струмом заради сповіщень зі смартфона

БЕЗ КОМЕНТАРІВ