«Ощадбанк»
Мобільний підрозділ «Ощадбанку» запрацював на окупованому Донбасі

Офіційне відкриття та презентація пересувного мобільного підрозділу «Ощадбанку» відбулося у Світлодарську Донецької області. Про це повідомила прес-служба обласної військово-цивільної адміністрації.

Аадміністрація підтримала ініціативу «Ощадбанку» запровадити в області роботу пересувного банківського відділення. В рамках програми покращення обслуговування населення, що проживає в зоні АТО, зокрема на «сірій» території.

Мобільний підрозділ надаватиме змогу громадянам України обслуговуватись у державному банку дистанційно. Клієнти зможуть відкривати поточні рахунки, отримувати соціальні виплати та пенсії, здійснювати комунальні платежі й отримувати інші послуги.

Варто зазначити, що графік роботи і перелік населених пунктів, куди виїжджатиме підрозділ, узгоджується з органами місцевого самоврядування Донеччини.

Нагадаємо, в серпні в зоні АТО розпочали роботу логістичні центри, де ведеться торгівля харчовими продуктами та товарами першої необхідності для жителів тимчасово окупованих територій.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ