Ex.ua
Рішення заблокувати доступ до сайту є винятково політичним

Активність інтернет-користувачів окупованого Криму підпала під пильний нагляд Роскомнадзору. Так, від сьогодні, слідом за жителями материкової Росії, кримчанам заблокували доступ до українського файлообміннику «EX.ua». Про це повідомляє AIN.UA.

За словами керівника компанії «Юскутум», що представляє інтереси «EX.ua», рішення заблокувати доступ до сайту – виключно політичне, адже жодних претензій до фільмів немає. Натомість російські адвокати з бюро «Качкін і партнери» зажадали від українського файлообмінника прибрати архів з листуванням співробітників компанії «Конкорд» і якогось Ігоря Осадчого. Скандальний архів містить звіт про роботу команди спеціально найнятих людей з проведення інформаційної кампанії на YouTube, Facebook, Twitter. Після відмови української сторони видалити листування, Росія закрила доступ до сайту, пояснюючи це тим, що сайт містить «інформацію, поширення якої в Російській Федерації заборонено».

Зазначимо, що українська сторона не має наміру домовлятися з російською владою. «EХ.ua не співпрацюватиме з Роскомнадзором», – заявив керівник компанії «Юскутум».

Інформаційний Акцент

  • Drakk

    И вчера качал кино с ЕХ, и сейчас зашел. г.Феодосия. Провайдер уже Российский.Релком,г.Москва.
    Интересно к чему этот вброс????