вода
Влада організовує поставку води в будинки та установи автотранспортом

«Дніпрообенерго» близько опівночі з 21 на 22 червня відключила подачу енергії на насосну станцію, що забезпечує водою весь Металургійний район Кривого Рогу. Про це повідомили у Криворізькій міській раді, передає Укрінформ.

На даний момент вода відсутня в 799 будинках Кривого Рогу, в яких проживає понад 100 тисяч криворіжців, в 18 школах, у трьох дитсадках та у чотирьох медичних установах.

У зв’язку з відключенням води, влада терміново організовує поставку води в зазначені будинки та установи автотранспортом. Наразі створено запас води на дві доби.

У середу має відбутися сесія міськради, під час якої депутати мають розглянути «водне» питання. На думку більшості депутатів, «відключення води, хай і за борги, у спеку, коли прогнозують ще більше підвищення температури повітря – це злочин».

У мерії також додали, що зараз влада веде переговори з «Дніпрообленерго», щоби відновити подачу води.

Нагадаємо, ДТЕК «Дніпрообленерго» раніше попереджала, що з 16 червня через борги за спожиту електроенергію відключать «Кривбаспромводопостачання» та Аульський водовід, сумарний борг яких склав понад 500 млн. грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ