Борг «Межигір'я» за електроенергію сягнув 11 млн. грн.
Борг «Межигір’я» за електроенергію сягнув 11 млн. грн.

ПАТ «Київенерго» продовжує безкоштовно подавати електроенергію в резиденцію «Межигір’я», борг якої станом на 1 липня перевищив 11,1 млн. грн., повідомляє прес-служба «Київенерго».

«Люди, які контролюють територію і майно (зокрема і високовольтне обладнання підстанції «Прибережна»), спочатку вели переговори про відтермінування погашення боргу і можливості його реструктуризації, а комендант «Межигір’я» Денис Тарахкотелик обіцяв врегулювати питання заборгованості. Проте до цього моменту оплата так і не була проведена», – сказано в повідомленні.

У компанії додали, що ситуація ускладнюється також тим, що «Київенерго» не має юридичних підстав для укладення договору на постачання електроенергії з громадською організацією «НПУ Межигір’я», яка створена активістами, які проживають на території резиденції, оскільки організація не надала жодних правовстановлюючих документів на об’єкти в «Межигір’ї».

«Компанія постійно інформувала про ситуацію виконавчу і законодавчу владу України, однак досі для вирішення цього питання не зроблено жодних дієвих заходів і ситуація залишається неврегульованою», – поскаржилися в «Київенерго». Наразі компанія планує розірвати договір з ТОВ «Танталіт» і припинити забезпечувати електроенергією територію «Межигір’я».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ