Мігранти мають підписати особисту юридичну декларацію щодо зобов’язання поважати права, обов’язки і свободи Бельгії
Мігранти мають підписати особисту юридичну декларацію щодо зобов’язання поважати права, обов’язки і свободи Бельгії

Біженців, які знайшли прихисток у Бельгії, змусять соціалізуватися у суспільстві. Зокрема, вивчити одну із трьох офіційних мов країни. З такою ініціативою виступило Міністерство внутрішніх справ та державний секретар з питань міграції у рамках заходів із боротьби з тероризмом та радикалізацію, пише Укрінформ.

Нові правила, як очікують, на початку літа схвалить федеральний парламент. Вони стосуються усіх іноземців, які прибувають на територію Бельгії на період, триваліший за три місяці.

Серед головних нововведень є вимога до усіх іноземців, які вперше прибувають до країни, підписати особисту юридичну декларацію щодо зобов’язання поважати права, обов’язки і свободи Бельгії.

Головною метою ініціативи є забезпечення культурної, професійної і мовної соціалізації іноземців у бельгійському суспільстві.

Йдеться про зобов’язання поважати свободу думки, зібрань, культурних свобод, вільного вибору сексуальної орієнтації; поваги рівності чоловіків і жінок; зобов’язання виховувати та піклуватися про дітей, забезпечення для них отримання належної освіти; обіцянку не застосовувати насильницьких дій та засудити акти тероризму.

Окремо слід відзначити вимогу до знання мови регіону проживання іноземця (французької, нідерландської або німецької), що періодично влада перевірятиме упродовж процесу соціалізацію іноземних громадян.

Ці вимоги до соціалізації також враховують під час ухвалення дозволу на тимчасове довгострокове перебування іноземців на території країни.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, влада Швейцарії зобов’язала мігрантів, які очікують отримання статусу біженця, оплачувати своє перебування на території країни.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ