yh76rjGFGNX7ZTOwjZ4TW6Kyaek
У Швеції можуть ухвалити більш жорстке законодавство щодо злочинів сексуального характеру

Шведська поліція розслідує 15 заяв про зґвалтування та близько 40 випадків іншої сексуальної наруги, що сталися під час двох музичних фестивалів минулого тижня. Про це повідомляє Reuters.

Прем’єр-міністр Швеції Стефан Льовен сподівається, що уряд країни ухвалить більш жорстке законодавство щодо злочинів сексуального характеру.

«Важливо переконати поліцію, прокуратуру та інші уповноважені органи краще розслідувати дані злочини, щоби ми були впевнені у викритті справжніх злочинців», – сказав Льовен.

Маттіас Ґренестам, керівник попереднього розслідування секс-атак на фестивалі в Браваллі, що за 140 км від Стокгольма, зазначає, що нападники були різного віку та діяли поодинці.

«Наразі немає підстави вважати, що нападники діяли в групах», – сказав він.

Поліція Карлстадта, за 300 км від Стокгольму, де проходив інший фестиваль, попередньо вважає підозрюваними у секс-насильстві групу з семи чи восьми молодих мігрантів, які діяли окремо.

При цьому в поліції Карлстадта вже встигли заявити в інтерв’ю шведському радіо, що серед ґвалтівників були не лише мігранти.

Раніше цього року поліція країни почала розслідування звинувачень у покриванні деякими співробітниками правоохоронних органів підозрюваних у сексуальному насильстві на музичному фестивалі у Стокгольмі минулого року, переважну більшість серед яких становили саме мігранти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ