Мікроавтобус провалився під землю
Мікроавтобус провалився під землю

У столиці на Лісовому масиві на вулиці Жукова мікроавтобус провалився під землю. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій у Києві.

Згідно з інформацією відомства, 15 жовтня о 12:56 до Служби порятунку 101 надійшов терміновий виклик про аварію, що виникла по вул. Жукова, 24-а. Рятувальники, прибувши на місце події, встановили, що у дворі житлового будинку автомобіль Volkswagen частково провалився під землю.
«За допомогою евакуатора, який також прибув для порятунку авто, рятувальникам вдалося вилучити транспортний засіб з ями неушкодженим», – йдеться у повідомленні. Як з’ясувалося, яма утворилась в результаті прориву трубопроводу з холодною водою. «На момент виникнення аварії в автомобілі нікого не було. Жодна особа під час даної події не постраждала», – зазначають рятувальники.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на площі Перемоги у столиці, де лише у серпні поклали новий асфальт, з’явилися дві великі ями – покриття не провалилося, але добряче просіло. Своєю чергою, у «Київавтодорі» запевнили, що вже з’ясовують причини просідання асфальтобетонного покриття.

Читайте: «Благодатний асфальт»: у Барнаулі після візиту патріарха Кіріла зняли нове дорожнє покриття»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ