Патрулювання Широкиного
Патрулювання Широкиного

Селище Широкине Донецької області будуть патрулювати міліційні підрозділи України разом із представниками так званої ДНР. Про це в ефірі телеканалу ICTV заявив заступник начальника головного командного центру Генштабу генерал-майор ЗСУ Олександр Розмазнін.

«Згідно з домовленостями, там будуть спільно працювати міліцейські підрозділи – українські та ОРДО (окремі райони Донецької області – ред.). Ми наполягаємо на тому, щоб цю територію контролювали підрозділи міліції України. Вони будуть озброєні пістолетами. Навіть автоматів не будуть мати. Вони будуть забезпечувати там порядок, охороняти місію ОБСЄ»,– сказав генерал-майор.

За його словами, поки в Широкиному не буде ніякої влади і жителі не зможуть повернутися в свої будинки, доки військові не розміновують територію. Також він додав, що представники ОБСЄ беззбройні, тому всі заходи щодо забезпечення їх безпеки покладено на українських військових.

Нагадаємо, 27 липня один із членів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ потрапив під обстріл у Широкиному й зазнав поранень. Тому місія вирішила обмежити свою присутність в зоні АТО.  На початку липня речник Адміністрації Президента України з питань АТО Олександр Мотузяник заявив, що Широкине остаточно звільнили від терористів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ