Валерій Іванов
Валерій Іванов

Юрій Стець вирішив піти у відставку, бо не мав тих важелів упливу, на які сподівався, а Міністерство інформаційної політики було і залишається бутафорним. Стець говорив про створення концепції інформбезпеки, проте в результаті за рік свого існування нічого дієвого вони так і не зробили. Так виданню Інформаційний Акцент прокоментував відставку міністра інформаційної політики медіаексперт, президент Академії української преси Валерій Іванов.

На думку Іванова, створювати міністерство та спрямовувати кошти на його утримання взагалі не було потреби: «Я вважаю, що це був хибний крок влади. Проте сподіваюся, що його виправлять і міністерство все-таки зникне, адже держава не повинна втручатися в інформаційну царину».

За словами експерта, в демократичних країнах усі проблеми розв’язують ринковими механізмами – так має відбуватися і в Україні: «Держава занадто заангажована для того, щоби бути інформаційно нейтральною, а в цьому випадку головне – інформаційна нейтральність. Міністерство приречене на ліквідацію тому, що зараз відбувається тиск на Україну з боку Заходу з метою її демократизації. В цьому контексті Міністерство інформполітики існувати не може».

Нагадаємо, 8 грудня міністр інформаційної політики України Юрій Стець подав у відставку. Свою заяву він озвучив, звітуючи про діяльність міністерства за рік.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ