Міністр інфраструктури пообіцяв суттєво покращити сервіс у потягах
Міністр інфраструктури пообіцяв суттєво покращити сервіс у потягах

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян у Facebook повідомив, що найближчим часом сервіс потягів «Укрзалізниці» буде суттєво покращено.

За словами Омеляна, у першу чергу планують відмовитися від подушок «на пір’ї», забезпечити чистоту у вагонах і забезпечити Wi-Fi у потягах. Крім того, всі квитки, назви станцій, оголошення, інформація на табло супроводжуватимуть лише українською та англійською мовами.

«Цього року капітально відремонтуємо до 100 пасажирських вагонів, на наступний – 200. Сучасні, з вакуумними туалетами. Начебто є рішення щодо безперебійної роботи Wi-Fi у поїздах та запровадження електронного квитка на електричках. Буде внесено зміни до стандартів, відмовимося від подушок «на пір’ї» і ковдр у пилюці», − пообіцяв урядовець.

«Буде запроваджено європейський сервіс, який повністю відповідатиме гігієні та зручності. Цікава особливість: як тільки відмовилися від корупційних схем під час закупівлі мийних розчинів – одразу стало можливим відмити вагони від багаторічного бруду. І знімемо фіранки. Лише ролети на вікнах», – додав високопосадовець.

Читайте: Чиновник «Укрзалізниці» нажився на шпалах на 13 мільйонів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ