Ляшка притягнуть до суду за брехню
Ляшка притягнуть до суду за брехню

Міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко подасть у суд на народного депутата Олега Ляшка за оприлюднені ним брехливі звинувачення. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. Як відомо, лідер Радикальної партії заявив, що чинний керманич Мінекології прохолоджувався у Ніцці, поки під Києвом вирувала масштабна пожежа на нафтобазі.

Укрінформ цитує Шевченка: «Махровий популізм та нахабна брехня – це поле діяльності НЕвельмишановного пана Ляшка, на цьому полі мені його просто неможливо обіграти. В цьому Ляшко визнаний «майстер». Моє поле діяльності – правове поле. Так що, пане Ляшко, зустрінемося в суді», – написав екологічний міністр. Він додав, що з моменту виникнення пожежі перебував у Києві й тримав ситуацію під особистим контролем: «Ще раз повторюю, під час пожежі на нафтобазі, з самого моменту її виникнення, я знаходився в Києві й тримав ситуацію під особистим контролем!!!». Перед цим урядовець заявив, що Ляшко «нахабно бреше».

«Я не був у відпустці в Ніцці та Монако під час пожежі на нафтобазі. Минулої п’ятниці я особисто відвідав нафтобазу та провів там нараду щодо термінових заходів з ліквідації наслідків пожежі», – повідомив Шевченко і як доказ навів два фото з місця пожежі.

Нагадаємо, Ляшко з трибуни парламенту звинуватив Шевченка у тому, що під час пожежі на нафтобазі «БРСМ-Нафта» урядовець відпочивав у Ніцці, звідки повернувся приватним літаком екс-«регіонала» Олександра Онищенка. Лідер Радикальної партії  також зажадав від Генерального прокурора України порушити кримінальне провадження за фактом вчинення корупційного діяння міністром екології.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ