зарплата
Мінінфраструктури хоче збільшити зарплати більш ніж у 8 разів

Міністерство інфраструктури України наполягає на збільшенні зарплатного фонду для своїх працівників у 2016 році більш ніж у 8 разів – до 139 млн грн з 17 млн грн, передбачених у бюджеті на поточний рік. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Під час підготовки пропозицій до бюджету-2016 ми внесли на Мінфін пропозицію збільшити фонд заробітної плати Міністерства інфраструктури України з 17 до 139 млн грн на рік», – написав заступник міністра. За словами чиновника, у відповідь на пропозицію Мінінфраструктури Мінфін обмежив можливий заробітний фонд сумою 19,5 млн грн. Разом з тим, у коментарі Омелян зазначив, що, незважаючи на позицію Мінфіну, Мінінфраструктури сьогодні повторно направить відомству свою пропозицію, а також звернеться з ініціативою до Прем’єр-міністра та Президента України.

Згідно з розрахунками Мінінфраструктури, якими володіє УНІАН, у разі схвалення Мінфіном пропозицій міністерства місячна зарплата міністра інфраструктури за рахунок надбавок та премій збільшиться з 6,109 тис. грн до 83,190 тис. грн та з вирахуванням податків становитиме 70,5 тис. грн..

«Не бозна-які гроші, але це вже заробітна плата, за яку ти маєш повне право вимагати якісний результат і спокійно шукати на ринку хороших фахівців», – підкреслив заступник міністра.

Як повідомлялося, до призначення міністром інфраструктури 2 грудня 2014 року Андрій Пивоварський обіймав керівні посади у приватних структурах. Так, з кінця 2012 року він очолював велику українську фінансово-промислову групу компаній «Континіум», активи якої зосереджені в нафтопереробній промисловості.

Разом з тим, міністр наголошував, що існуючий рівень зарплати на держслужбі не покриває всіх витрат, однак за роки роботи в бізнесі йому вдалося накопичити певну суму заощаджень. Він також наголошував на необхідності створення в Україні фонду фінансування державної служби за підтримки Євросоюзу, кошти з якого будуть спрямовані на підвищення рівня оплати праці держслужбовців.

Водночас, в інтерв’ю заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що існуючий рівень зарплат і соцпакет «не дозволяють нормально вижити, у зв’язку з цим він прирівняв нинішню команду міністерства до числа «найманих менеджерів-волонтерів».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Міністерство фінансів України та Міністерство соціальної політики України почали розрахунки з підвищення мінімальної заробітної плати у всіх секторах економіки.

Читайте: Чорнобильці погрожують Яценюку взяти в облогу Кабмін

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ