Ігор Шевченко подав у відставку
Ігор Шевченко подав у відставку

Верховна Рада проголосавала за відставку міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка, повідомляє сайт Подробности. Голосування відбулося без обговорення та без виступу самого міністра. 44-річний Шевченко обіймав посаду міністра з 2 грудня 2014.

Як відомо, раніше головний «радикал» Олег Ляшко з трибуни парламенту звинуватив Шевченка у тому, що під час пожежі на нафтобазі «БРСМ-Нафта» урядовець відпочивав у Ніцці, звідки повернувся приватним літаком екс-«регіонала» Олександра Онищенка. Парламентар, якому закидають претензії на крісло керівника Мінекології для своєї фракції, також зажадав від Генерального прокурора України порушити кримінальне провадження за фактом вчинення корупційного діяння міністром екології.

12 червня на позачерговому засіданні Кабміну Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк висловив догану Шевченко за недостатню увагу до пожежі на нафтобазі «БРСМ-Нафта» під Києвом.

Читайте також: Скандал у благородному сімействі: міністр екології Шевченко судитиметься з Ляшком через «махровий популізм і брехню».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ