Парад
До проведення параду залучать 4 тисячі військовослужбовців та понад 200 одиниць військової техніки

На військовому параді з нагоди Дня Незалежності України буде лише військова техніка з резерву Міністерства оборони, а також та, що надійшла з заводів після ремонту та модернізації. Згодом усю техніку та озброєння передадуть у частини Збройних Сил України, передає Укрінформ.

Наступного тижня кияни зможуть побачити репетицію параду на Хрещатику. Час проведення такого заходу поки що не уточнюють.

Усього до проведення параду на День Незалежності України залучать 4 тисячі військовослужбовців та понад 200 одиниць військової техніки.

Маршем Хрещатиком пройдуть представники Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, співробітники Національної поліції України, а також – уперше в історії проведення військових парадів – військовослужбовці нещодавно створених Сил спеціальних операцій та резервісти, що входять до складу стратегічного резерву Збройних Сил України.

Окрім того, під час урочистостей військовослужбовці ЗСУ продемонструють нові зразки парадної та повсякденної форми одягу.

Читайте: На військовому параді в День Незалежності техніки з АТО не буде

БЕЗ КОМЕНТАРІВ