Порошенко
Міноборони закупило комплектуючих для армії у бізнес-партнера Порошенка

Міністерство оборони України з 27 травня по 16 червня уклало низку угод на закупівлю комплектуючих до техніки на загальну суму 59,25 млн гривень. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», передають Наші гроші.

З цієї суми 27,43 млн гривень витратять на 2 600 танкових акумуляторів 6СТС-170, 12СТ-85. Постачальником обране ТОВ «Торговий дім «ІСТА», що раніше входив до «Укрпромінвесту» Петра Порошенка.

Наразі торговий дім належить ПАТ «Іста-Центр», офіційними власниками якого, згідно з даними SMIDA, є панамський оффшор «Укрпромінвест Холдінг Лтд» (Ukrprominvest Holding Ltd) (23%), ФДМУ (22%), а також ТОВ «Обєрон-центр» (40%), де три чверті статутного капіталу контролює Голова наглядради «Іста-Центр» Олег Зімін, давній бізнес-партнер Петра Порошенка.

Окрім того 21,35 млн гривень піде на 28 приладів UA КИУ-5 (А, Б, В, Г) – це запчастини до ракетно-артилерійського озброєння. Їх постачатиме державний завод «Генератор». Ще 10,47 млн гривень піде на авіаційні шини у кількості 374 штук, їх замовили у держпідприємства «Укроборонсервіс». Усі закупівлі провели за переговорною процедурою.

До слова, «Наші гроші» також повідомили, що офшор, який Валентин Наливайченко пов’язує із з екс-міністром енергетики Едуардом Ставицьким, належить заступнику директора «Укрінмашу». Завод є дочірнім підприємством державного концерну «Укроборонпром» з президентської вертикалі Петра Порошенка.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ