Правозахисники перекрутили факти щодо полонених в Україні
Правозахисники перекрутили факти щодо полонених в Україні

Звіт, який оприлюднила правозахисна організація Amnesty International, що розповідає про застосування сторонами конфлікту на сході України тортур щодо полонених, містить факти спотворення фактів і підміни понять. Про це йдеться в заяві прес-служби ЗСУ, передає Кореспондент.

«Збройні Сили України ніколи не утримували в заручниках або в полоні ні цивільних осіб, ні комбатантів, яких підозрюють в терористичній діяльності на території Донецької та Луганської областей», – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що ЗСУ здійснюють свою діяльність у суворій відповідності до чинного законодавства. У Міноборони зазначили, що законно затримують осіб, яких підозрюють у посяганні на основи державної безпеки чи терористичній діяльності. І за рішенням суду СБУ застосовує до них заходи – утримання під вартою. До слова, у прес-службі наголосили, що інформація про це завжди доступна на офіційному сайті відомства.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше правозахисна організація Amnesty International опублікувала звіт, в якому розкритикувала обидві сторони конфлікту в Україні, звинувачуючи їх у військових злочинах щодо полонених, включаючи тортури і вбивства.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ