Мінськ
Компанія Mercer оцінила понад 440 міст у всьому світі

Столиця Білорусі Мінськ опинилася на останній, 190-й сходинці щорічного рейтингу якості життя в містах Європи. Його оголосила міжнародна компанія Mercer, що надає послуги з кадрових питань, повідомляється на офіційному сайті компанії.

Трохи ліпше живеться людям у Тирані (Албанія.) Трійку аутсайдерів замикає Київ. Компанія Mercer оцінила понад 440 міст у всьому світі за 39 факторами, згрупованими у кілька категорій. Головним критерієм є безпека проживання, але також враховується доступність різного роду послуг і загальна якість життя.

Завдання рейтингу – розробка рекомендацій міжнародним компаніям для управління людськими ресурсами: зокрема, забезпечення оптимальних умов експатріантам.

Нагадаємо, експатріант – людина, яка тимчасово або постійно мешкає в країні іншій, ніж вона народжена, вихована або отримала громадянство. Слово не вживається офіційними установами, але дуже популярне у загальному вжитку.

Історично слово поширене у країнах Заходу і стосується загалом тих, хто мешкає поза західними країнами або у нерідній західній країні. Так американець, який мешкає в Україні або в Іспанії, буде названий експатріантом у США. Ще як приклад, у ХІХ сторіччі багато американців, які стали пізніше відомими, переїхали до Європи навчатися художньому мистецтву. Наприклад, Генрі Джеймс вважається відомим письменником-експатріантом зі США, для якого Англія стала новою домівкою.

Читайте: Токіо визнали найкомфортнішим для життя містом

БЕЗ КОМЕНТАРІВ