Маріуполь, пляж
Маріупольців заспокоїли: окопи й міни пляжному сезону не завадять

На азовському узбережжі в районі Маріуполя у місцях встановлення мін виставлять озброєну охорону, тому жителі міста можуть спокійно відвідувати пляжі та купатися в морі. Про це 12 травня повідомили у в кризовому центрі «Оборона Маріуполя», передає Укрінформ.

«Через побоювання жителів Приморського району Маріуполя відносно мінування морського дна, пляжів, а також узбережжя, повідомляємо, що маріупольці можуть спокійно відвідувати пляжі та купатися в морі. У тих місцях, де встановлять міни, будуть вмонтовані застережливі про це знаки або виставлена озброєна охорона. І, якщо жителі не бачать заборонних знаків або озброєної охорони – це не заборонена зона, і жодних обмежень на переміщення в межах цієї території немає», – йдеться у повідомленні.

У центрі наголосили, що всі відповідні заходи розробляють із урахуванням того, що це мирне густонаселене місто, і плануються з урахуванням того, аби завдати якомога менше незручностей городянам. «Окопи не є забороною для відвідування пляжів. До кожного окопу виставлена охорона, яка не допускатиме фотофіксацію укріпрайону. Відвідування пляжів не заборонене», – заявили в кризовому центрі.

Нагадаємо, в січні секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив, що Маріуполь надійно укріплений зі сходу, звідки бойовики неодноразово намагалися здійснити прорив.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ