Людмила Демченко
Демченко люстрували після тиску на ДФС з боку Мін’юсту

У Мін’юсті заявили про змову між державними органами щодо повернення люстрованих високопоставлених чиновників на посади – екс-начальниця управління Держфіскальної служби Києва Людмила Демченко може повернутися у свій кабінет. Таке рішення ухвалив суд. Про це повідомила директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко, передають Українські новини.

Козаченко нагадала, що Демченко після своєї люстрації подала позов до Адміністративного суду Києва. Однак на жодне з судових засідань не прийшли ані представники Демченко, ані ДФС, попросивши суд винести рішення без участі сторін. Козаченко вважає, що ДФС таким чином відмовилася представляти інтереси держави в суді.

«Людмила Демченко судовим рішенням поновлена на посаді», – повідомила вона. Козаченко зазначила, що відповідного рішення ще немає в єдиній базі, проте його вже направили в Міністерство юстиції.

«Насправді змова між державними органами щодо повернення високопоставлених чиновників на посади існує», – наголосила Козаченко.

Як відомо, Демченко люстрували після тиску на ДФС з боку Мін’юсту. Про звільнення Демченко звітував на Кабміні голова ДФС Роман Насіров. Тоді прем’єр Арсеній Яценюк вимагав від Насірова у жодному разі «не забути» звільнити Демченко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ