коаліція
Вірогідність того, що депутати від Радикальної партії, «Батьківщини» та «Самопомочі» увійдуть до складу коаліції, наближається до нуля

У Верховній Раді так і не вдалося створити нову працюючу коаліцію – бракує голосів. Її створення перенесли на наступний тиждень. Про це повідомив народний депутат з Блоку Петра Порошенка Вадим Денисенко, передає прес-служба партії.

«Сьогодні жодної нової коаліції не буде. Все переноситься на наступний тиждень, через те, що не вистачає голосів. В коаліції сьогодні 231 голос. Але, згідно з нормою Конституції, прем’єр-міністра висуває коаліція фракцій. У фракціях, станом на сьогодні, менш ніж 226 голосів. Саме тому потрібно, аби до фракцій увійшла достатня кількість людей. Саме в цьому нині головна проблема», – зауважив депутат.

За його словами, наразі вірогідність того, що депутати від Радикальної партії, «Батьківщини», тим більше «Самопомочі» увійдуть до складу коаліції, наближається до нуля.

«Але переговори, які постійно з ними ведуться, необхідні на майбутнє. Адже життя, після призначення прем’єра лише починається. Що більше фракцій буде залучено до вирішення проблем, то краще і стабільніше», – зазначив Денисенко.

«На жаль, процес створення коаліції гальмується, усі втомилися. Втім, сподіваюся, що наступний тиждень буде останнім, і ми нарешті отримаємо коаліцію», – додав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 31 березня нардепи Віктор Кривенко та Павло Кишкар увійшли до складу фракції Блоку Петра Порошенка у Верховній Раді. Нардеп Ірина Суслова вступила до БПП 30 березня.

Для того, щоби коаліція налічувала 226 депутатів, «БПП» залишилося знайти ще 4 позафракційних.

Раніше депутат Сергій Лещенко повідомив, що 29 березня в Адміністрації президента намагалися зібрати коаліцію, не вдаючись до послуг Юлії Тимошенко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 29 березня Юлія Тимошенко заявила, що фракція «Батьківщина» залишиться у переговорному процесі про створення нової коаліції лише за умови першочергового голосування за законопроекти, які долають кризу в економіці та соціальній сфері.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ