День шоколаду
Киян та гостей міста запрошують на День шоколаду

11 липня о 16:00 на Співочому полі до Всесвітнього дня шоколаду розпочнеться шоу-святкування «День шоколаду в Україні». Як повідомляється на сайті КМДА, на території парку встановлять великий шоколадний фонтан, щоби кожен охочий зміг насолодитися справжнім смаком улюблених ласощів.

Киянам і гостям міста на вибір запропонують найрізноманітніші доповнення до шоколадних страв, екзотичні й вітчизняні фрукти та ягоди, морозиво й коктейлі.

День шоколаду відбудеться в рамках ІІІ Національного флористичного фестивалю «Місто сонця». Усі присутні зможуть побачити ленд-арт скульптури, які створили провідні ландшафтні дизайнери винятково з природних матеріалів, і загадати бажання біля Чарівного колодязя та Магічного дерева.

Нагадаємо, фестиваль «Місто Сонця» триває на Співочому полі з 3 до 19 липня, з 9:00 до 21:00. Для кожного вікенду організатори підготували великі тематичні програми, з урахуванням вподобань як дорослих, так і дітей (День цирку, День оперети, заплановано День джазу, День рок- и поп- музики, День театру тощо). Протягом всіх днів фестивалю «Місто Сонця» на території Співочого поля відкрито Дитячу алею та Алею майстрів. Вхід на фестиваль – 30 грн. Діти до 7 років та інші пільговики – безкоштовно.

Читайте: «Зелені чоловічки» окупували столичне Співоче поле (фото)

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ