33-1
Інсталяція матиме назву «Безкінечне святкування»

На місці поваленого пам’ятника Леніну з’явиться інсталяція іранського митця Махмуда Бакші під назвою «Безкінечне святкування». Про це повідомляє фонд «Ізоляція» на сторінці у Facebook.

«Інсталяція «Безкінечне святкування» Махмуда Бакші є іронічним коментарем стороннього спостерігача до історичного моменту, в якому наразі перебуває Україна», йдеться в повідомленні.

Художник розробив цей проект як спробу візуально сформулювати історичний вибір, що його зробили українці, коли прибрали пам’ятник Леніну зі свого місця.

«Для інсталяції Бакші вибрав три кольори світлофора, щоби за допомогою червоного (силует Леніна) продемонструвати неможливість повернутися до минулого. Зелений (Діва Марія) і жовтий (поп-співачка Мадонна), в свою чергу, демонструють можливі напрямки руху вперед», йдеться в повідомленні.

Зазначається, що інсталяцію встановлять у рамках проекту «Суспільна угода», присвяченого проблемі взаємодії суспільства з пам’ятними об’єктами.

Відкриття арт-об’єкта відбудеться о 18.00 7 листопада. Оглянути його можна буде до 21 листопада.

Як відомо, влітку на місці поваленого пам’ятника Іллічу на бульварі Шевченка стояла інсталяція «Тіні», завдяки якій столичні жителі могли відчути себе вождем пролетаріату.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ