вибори
Жодна дільнична комісія в Маріуполі не розпочала роботу

У Маріуполі жодна дільнична комісія не розпочала роботу. Про це повідомив у Facebook народний депутат від фракції «БПП» Єгор Фірсов. «Маріуполь, 8 ранку: жодна дільнична комісія не розпочала роботу – вибори остаточно зірвані!» – написав він сьогодні вранці.

Зазначимо, що Маріупольський виборчком відмовився приймати виборчі бюлетені. У надрукованих бюлетенях в типографії, що належить компанії Ріната Ахметова,  знайшли помилки. Також були й незапаковані документи. Члени міськвиборчкому заявили про ризик фальсифікацій.

У неділю зранку у міській виборчій комісії повідомили, що отримали СМС-повідомлення, в яких нібито за підписом голови ТВК їм погрожували кримінальними справами за відмову прийняти надруковані бюлетені. Водночас, уже з’явилася пропозиція перенести голосування у Маріуполі на день другого туру виборів міських голів – на 15 листопада.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Красноармійську виборчі дільниці також не відкрилися. Територіальна виборча комісія прийняла бюлетені з друкарні, але вирішила не передавати їх дільничним виборчим комісіям. Громадська мережа «ОПОРА» повідомляє, що комісія запланувала зібратись о 22:00 та оголосити вибори такими, що не відбулися.

Як відомо, 25 жовтня в Україні тривають вибори до місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ