Вибори на Донбасі
Проведення місцевих виборів на окупованих територіях Донбасу – під питанням

Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня поточного року, проте їх проведення на окупованих територіях Донбасу під питанням, заявляє Президент України Петро Порошенко.

«Я точно можу сказати, що вибори на підконтрольній нам території відбудуться 25 жовтня. На жаль, назвати дату голосування там (на окупованих територіях) я не готовий», – сказав президент на зборах активу Донецької області в Маріуполі в четвер, 11, червня, передає Інтерфакс-Україна.

Голова держави наголосив: «Упевнений, щойно Москва і бойовики припинять торпедувати, ми дуже швидко знайдемо взаєморозуміння із законно обраними представниками українського Донбасу». Він також висловив переконання, що зможе зупинити гуманітарну катастрофу, викликану російською окупацією, і почати післявоєнне відновлення Донбасу.

Порошенко вважає головним завданням для нового голови Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського захист області від бойовиків і забезпечення проведення чесних і прозорих місцевих виборів. «Перше і головне – не забувайте, що одночасно ви стаєте головою військово-цивільної адміністрації. Ви разом зі Збройними Силами, Нацгвардією та іншими силовими підрозділами повинні забезпечити надійну оборону всієї України і захист області від бойовиків», – сказав Президент в Маріуполі, представляючи нового голову області.

Крім того, президент чекає від нового голови регіону проведення чесного виборчого процесу під час місцевих виборів: «Чесні та прозорі вибори – це універсальний світової рецепт вирішення політичних конфліктів. Це певною мірою стосується і окупованих територій, якими зараз управляють маріонетки, яких ніхто ніколи не вибирав».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, глава держави обіцяє нову політику в питанні системи перепусток в зоні проведення антитерористичної операції.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ