4
Аграрії на ялинки почепили відрізані голови корів

Біля Верховної Ради України знову мітингують проти нового Податкового кодексу. Цього разу під стінами зібралися близько 500 осіб. Учасники акції облаштували імпровізовані ялинки, верхівкою яких слугують коров’ячі голови, передає УНІАН.

1Серед гасел учасників акції, зокрема, «Вимагаємо збереження спецрежиму ПДВ – єдиної форми підтримки аграріїв», «Вбивство вітчизняного тваринництва – новорічний подарунок українцям від Мінфіну», «Селянам та підприємцям набридло бути донором корупції». Деякі з учасників акції тримають прапори із символікою Аграрної партії України. Також учасники акції тримають плакати: «Уряд Яценюка – у відставку!» та «Урядовий кодекс – смерть українського бізнесу».

2Перед парламентом також встановлено невелику сцену, з якої виступають народні депутати. Над сценою розміщено напис «Захистимо підприємців – розбудуємо заможну Україну!». Біля ВРУ також присутні представники профспілки працівників охорони здоров`я, які зазначають, що зарплати медиків – «ганьба уряду та нардепам».

3Сьогодні у Верховній Раді України відбудеться представлення проекту закону про Державний бюджет України на 2016 рік. Також на позачерговому засіданні парламенту, крім цього питання, розглядатиметься ще 6 законопроектів. Зокрема, щодо створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні, а також щодо детінізації ринку азартних ігор та забезпечення доходами бюджету з метою виконання соціальних зобов`язань. Серед інших питань – внесення змін до деяких законодавчих актів щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики. На початку засідання ВР розгляне питання щодо особливостей процедури розгляду і прийняття законопроекту про держбюджет та законопроектів, пов`язаних з його ухвленням.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, голова Верховної Ради Володимир Гройсман скликає депутатів на позачергове засідання 17 грудня.

  • Запорожець

    Краще б повісили голови баранів, шашлики та мандарини, щоб псевдореформатори з Грузії зрозуміли, що вони – на черзі!