Жданов
Ігор Жданов залишиться в уряді на прохання Яценюка

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, делегований до уряду фракцією «Батьківщина», не подаватиме у відставку. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«На прохання прем’єр-міністра Арсенія Яценюка я залишаюся працювати в уряді», – написав він.

«Щодо мого відкликання. Наскільки я розумію, професійних претензій до мене немає. 15 лютого цього року профільний комітет Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму детально розглянув звіт про діяльність Мінмолодьспорту за 2015 рік та одноголосно визнав нашу роботу задовільною», – пише Жданов.

Міністр зазначив, що «відповідально і сумлінно» продовжить роботу.

Також Жданов вважає, що вихід «Батьківщини» із коаліції – «це сценарій глибинної політичної кризи, який в умовах війни може призвести до реваншу антиукраїнських сил або взагалі до втрати незалежності України».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Юлія Тимошенко заявила, що фракція «Батьківщина» виходить із коаліції та відкликає з уряду міністра молоді та спорту Ігоря Жданова.

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада не прийняла резолюцію про недовіру Кабміну і, відповідно, не відправила Арсенія Яценюка у відставку.

Своєю чергою, Президент України Петро Порошенко виступив із зверненням, у якому наголошував на необхідності «повного перезавантаження уряду».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ