наркотрафік
СБУ та прокуратура не можуть поділити канали наркотрафіку, заявив Бойко

Генпрокуратура та СБУ не можуть поділити канали наркотрафіку з Афганістану, які через окупований схід України та зону АТО тягнуться в Європу. Такої думки дотримується екс-голова громадської ради ГПУ Володимир Бойко. Він назвав це протистояння «холодною війною», пише УНН.

«Ці канали були виявлені в результаті розслідування зухвалого вбивства на території Луганської області групи волонтерів на чолі з Ендрю (волонтер і боєць АТО Андрій Галущенко, який займався боротьбою з контрабандою – вантажами, які незаконно намагаються провезти на окуповані території, загинув у вересні 2015 року, – ред.). Як виявилось, Ендрю підірвали українські військовослужбовці, які отримали завдання з Києва, оскільки волонтери «наступили на хвіст» наркоторговцям у погонах», – стверджує Бойко.

З огляду на те, що покійний Ендрю був співробітником військової контррозвідки, незрозуміло, чому СБУ досі не встановила його вбивць, наголошує екс-голова громадської ради ГПУ. «Або: чим займається мережа інформаторів ГУР МО та їхні куратори, які вперто не бачать (не чують, не скажуть) про причетність військовослужбовців сектору «С» до вбивства співробітника СБУ? Чому про наркотрафік мовчить голова Луганської військово-цивільної адміністрації Тука, чиїм близьким товаришем був Ендрю?», – зазначив Бойко.

Раніше волонтер спільноти «Армія SOS» Юрій Касьянов висловив думку, що Андрія Галущенка, який загинув під Щастям, могли вбити «свої», зокрема, деякі впливові офіцери Генерального штабу через боротьбу з контрабандою.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на початку вересня в Луганській області під Щастям загинули двоє членів зведеної мобільної групи, ще четверо – дістали поранення. Голова області Георгій Тука заявив тоді, що один із загиблих – його близький друг, та пообіцяв «особисту помсту» винним у злочині.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ