Путін, війна
Путін розповів, як РФ «політично» вирішує конфлікти

Президент РФ Владімір Путін заявив про «відсутність у Росії намірів становити загрозу для будь-яких країн». Про це він сказав на урочистому прийомі на честь випускників вищих військово-навчальних закладів, передає Інтерфакс.

«У нас немає і не може бути агресивних планів. Ми нікому не загрожуємо і будь-які спірні питання прагнемо вирішити виключно політичними засобами, з повагою ставимося до міжнародного права та інтересів інших країн», – сказав Путін та додав, що «Росія – це відкрита світові країна, яка виступає за зміцнення співпраці та партнерства з усіма, хто до цього готовий».

Путін наголосив, що Росія бачить «чимало ризиків, зокрема, в безпосередній близькості від своїх кордонів». «Тому сильна, оснащена сучасною зброєю армія – це запорука суверенітету й територіальної цілісності Росії, це гарантія мирного і спокійного життя мільйонів наших співгромадян», – заявив президент РФ.

Він запевнив, що російська влада буде послідовно продовжувати розвиток Збройних сил, завершить розпочаті останніми роками структурні перетворення, які підвищать ефективність систем військового управління та оперативність в ухваленні рішень. Путін зазначив, що зараз активно зміцнюються стратегічні ядерні сили, підрозділи військово-космічної оборони, суттєво зріс бойовий потенціал практично всіх видів і родів російських військ. При цьому, відповідно до держпрограми озброєнь, військові арсенали поповнюються новітніми зразками озброєнь і військової техніки, авіації, підводних і надводних кораблів, сказав президент РФ. Він додав, що збільшена поставка високоточної зброї, бойових роботів і безпілотних літальних апаратів, які були представлені на форумі «Армія-2015».

Нагадаємо, головнокомандувач НАТО в Європі Філіп Брідлав звинуватив Росію в розгортанні стратегічних систем, які здатні до здійснення ядерного удару. Раніше Путін говорив про готовність завдати ядерного удару по країнах Заходу. Крім того, як відомо, Росія зосередила на території тимчасово окупованого Криму понад 40 тисяч військових і відновлює на півострові ядерне сховище. Окупанти також заволоділи українськими ядерними об’єктами на півострові та в окупованих районах Донбасу.

Читайте: Американський експерт: ядерні погрози Путіна – блеф, а сам він увійде в історію как навіжений президент

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ