Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка
Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка

16 червня на Камерній сцені імені Данченка театру Івана Франка відбудуться другі сценічні читання британських п’єс у постановці українських режисерів, що стали учасниками конкурсу  «Сучасна британська драма на українській сцені», повідомляє Cultprostir.

Антон Романов, Тамара Трунова та Ольга Туруті-Прасолова разом із кількома іншими талановитими представниками пройшли до фіналу конкурсу молодих режисерів «Сучасна британська драма на українській сцені», організованого у рамках Театральної програми Британської Ради.

Арт-координатор Британської ради в Україні Дар’я Стокоз розповідає: «Британська рада в співпраці з ГО «Театральна платформа» та Національним театром імені Франка  запропонували конкурсантам інсценізувати один із трьох знакових британських текстів, а саме «Там, далеко», «Легені» та «Ножі в курах». Кожна п’єса добре резонує з процесами, що нині відбуваються в Україні – ідеться про внутрішнє життя людини в часи війни, глобальні катаклізми, індустріалізацію та прагматичність сучасного суспільства. Після читань експертами конкурсу буде визначено переможця з найцікавішим режисерським задумом, який зможе реалізувати постановку обраної п’єси на сцені».

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ