Молоді українські режисери поставлять популярну британську драму

Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка
Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка

16 червня на Камерній сцені імені Данченка театру Івана Франка відбудуться другі сценічні читання британських п’єс у постановці українських режисерів, що стали учасниками конкурсу  «Сучасна британська драма на українській сцені», повідомляє Cultprostir.

Антон Романов, Тамара Трунова та Ольга Туруті-Прасолова разом із кількома іншими талановитими представниками пройшли до фіналу конкурсу молодих режисерів «Сучасна британська драма на українській сцені», організованого у рамках Театральної програми Британської Ради.

Арт-координатор Британської ради в Україні Дар’я Стокоз розповідає: «Британська рада в співпраці з ГО «Театральна платформа» та Національним театром імені Франка  запропонували конкурсантам інсценізувати один із трьох знакових британських текстів, а саме «Там, далеко», «Легені» та «Ножі в курах». Кожна п’єса добре резонує з процесами, що нині відбуваються в Україні – ідеться про внутрішнє життя людини в часи війни, глобальні катаклізми, індустріалізацію та прагматичність сучасного суспільства. Після читань експертами конкурсу буде визначено переможця з найцікавішим режисерським задумом, який зможе реалізувати постановку обраної п’єси на сцені».

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ