Укроборонпром
Україна випереджає Росію у виробництві високоточної зброї

На сьогоднішній день українські підприємства оборонпрому випереджають російські у виробництві високоточної зброї. Про це 10 червня в ефірі 5 каналу заявив перший заступник генерального директора «Укроборонпрому» Сергій Пінькас.

«Проблема України завжди була в тому, що їй нав’язували імідж не дуже симпатичної «молодшої сестри». Насправді, коли було поставлено завдання про відмову співпраці з Росією, у нас з’явилися зовсім нові виклики, які вже сьогодні реалізовані», – заявив він.

Як підкреслив чиновник, у питанні високоточного озброєння Україна працює більш системно і перебуває попереду Російської Федерації. «Уже сьогодні ми маємо керовані ракети або комплекси ракетні, які виробляються з української сировини з використанням частково комплектів не з Росії, і вони коштують в 6-7 разів дешевше за американські аналоги. І зараз ми цим забезпечуємо армію, надалі це буде подаватися на експорт», – сказав перший заступник генерального директора «Укроборонпрому».

Також він зазначив, що українські літаки можуть зайняти сьогодні дуже велику нішу, оскільки вона вільна від російських підприємств, адже вони перебувають під санкціями. На думку Пінькаса, українське підприємство «Антонов» має абсолютно всі інтелектуальні, матеріальні й управлінські можливості, аби ці ніші зайняти. «Потрібне виключно вольове рішення», – додав він.

Також перший заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» нагадав, що у Франції незабаром відбуватиметься найбільша виставка авіаційної техніки. «Там буде перша особа держави. Це дуже амбітний символічний крок», – наголосив Пінькас.

До слова, Україна посідає 12 місце в рейтингу світових експортерів зброї. Президент Петро Порошенко вважає, що стратегічне завдання – увійти до топ-п’ятірки.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Росія не може добудувати свої новітні фрегати без українських турбін.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ