вчитель
Учителів пенсійного віку переводитимуть на контракт першими

З учителями пенсійного віку укладатимуть 1-річні контракти та подовжуватимуть їх у разі необхідності. Про це повідомила перший заступник міністра освіти та науки Інна Совсун, передає Укрінформ.

«На сьогодні найважливішим завданням, що перед нами стоїть і передбачається пакетом змін до законодавства, першим етапом переведення на контракт буде переведення на однорічний контракт осіб пенсійного віку», – сказала вона.

За її словами, на практиці це означатиме, що перевага надаватиметься вчителям непенсійного віку. «Якщо залишатимуться години, вільна ставка, потреба в додаткових викладачах, то щороку буде поновлюватися контракт з учителем пенсійного віку», – зазначила Совсун. Перший заступник міністра наголосила, що питання оновлення вчительського складу стоїть гостро, адже 20% викладачів у системі шкільної освіти – пенсійного віку.

Нагадаємо, 5 жовтня на засіданні Національної ради реформ Президент України Петро Порошенко заявив, що «якісна освіта має бути доступною для всіх українців, а в центрі нового закону «Про освіту» має бути його величність учитель».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ