Беата Шидло
Беата Шидло очолила польський уряд

Головою польського уряду знову стала жінка. Анджей Дуда призначив 52-річну відповідальну за фінанси партії «Право та справедливість» (PiS) Беату Шидло новим прем’єром Республіки Польща, передає Польське радіо.

«Це величезна відповідальність, але я вірю, що люди, які разом зі мною впроваджуватимуть план покращення Польщі, це відповідальні люди, котрі знають, що добробут громадян та добробут держави є найважливішими», – сказала вона. Нова глава уряду висловила сподівання на співпрацю між майбутнім урядом та парламентом. За попередньою інформацією, оголошений 9 листопада склад ймовірного польського уряду, буде призначений наступного тижня.

Нагадаємо, що наразі в Польщі склалася практично унікальна політична ситуація, коли після 8-річного правління парламентської коаліції ліберальної «Громадянської платформи» та «Польської селянської партії» націонал-демократичне об’єднання «Право та справедливість» отримало майже монопольну владу в країні: країну очолюють їхні Президент, прем’єр, а в парламенті вони одразу отримали контрольний пакет голосів, що робить непотрібною коаліцію з іншими партіями та рухами. Очолює «ПіС» Ярослав Качинський, брат-близнюк загиблого в загадковій авіакатастрофі під Смоленськом екс-президента Леха Качинського.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ