Moody's
Moody’s – одне з найавторитетніших рейтингових агентств світу

Дочірня компанія міжнародного рейтингового агентства Moody’s – Moody’s Interfax – відкликала всі рейтинги за національною шкалою в Росії, передає ТАСС.

«Moody’s відкликало рейтинги у зв’язку з особливостями бізнесу», – наголошується в прес-релізі агенства.

Раніше Moody’s повідомляло про те, що ухвалило рішення припинити присвоєння рейтингів Росії за національною шкалою.

Крім того, Moody’s має намір закрити своє спільне підприємство в РФ Moody’s Interfax Rating Адепсу.

Незважаючи на це, агентство планує зберігати присутність на території Росії та продовжить присвоювати рейтинги за глобальною шкалою.

Раніше в кінці лютого рейтингове агентство Fitch повідомило, що може відмовитися від присвоєння російським компаніям рейтингів за національною шкалою, щоб уникнути суперечності з нормами російського і міжнародного законодавства.

Нагадаємо, у липні минулого року президент Росії Володимир Путін підписав закон про вимоги до діяльності рейтингових агентств в РФ.

Згідно з документом, рейтингову діяльність на території РФ мають право здійснювати юридичні особи, створені в організаційно-правовій формі господарського товариства, після внесення Банком Росії даних про них до реєстру кредитних рейтингових агентств.

Moody’s – одне з найбільших та найвідоміших рейтингових агентств світу. Компанія оцінює кредитний рейтинг позичальників за стандартизованою шкалою, а також здійснює дослідження й аналіз комерційних та державних організацій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ