Ігор Мосійчук
Ігор Мосійчук

Ігор Мусійчук заявив, що оприлюднене ГПУ відео, на якому він зізнається в отриманні хабара, є наслідком жорстоких катувань. Про це йдеться в офіційній заяві нардепа, оприлюдненій його прес-службою у Facebook.

У заяві зазначено, що 7 жовтня в СІЗО СБУ Мосійчук, із внутрішньою кровотечею, втрачаючи свідомість, був позбавлений будь-якої медичної допомоги; аби зберегти своє життя, був змушений обмовити себе.

«Умисно довівши мене до такого важкого стану, слідчі ГПУ запропонували мені, щоби в обмін на допомогу я дав свідчення по суті своєї справи, зокрема – зізнався в тому, чого не скоював. Також вони вимагали від мене дати свідчення проти лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка, народного депутата від «РПЛ» Андрія Лозового та нині арештованого лідера партії «Укроп» Генадія Корбана. Я погодився обмовити себе, хоча наголошую: жодного документа з цього приводу я не підписав. Ці покази стали для мене на той момент єдиною можливістю вижити. Але обмовляти друзів я не міг навіть під загрозою смерті. ГПУ не отримала від мене жодного слова проти Ляшка, Лозового, Корбана чи будь-кого іншого», – йдеться у заяві Мосійчука.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, народний депутат України Ігор Мосійчук, за інформацією оприлюдненою ГПУ, визнав звинувачення в отриманні хабара.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ