Москаль Порошенко
Москаль відзвітував Порошенку про стан справ на Закарпатті

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль доповів Президенту України Петру Порошенку про перші результати боротьби з контрабандою. Про це повідомили в прес-службі президента.

За словами голови Закарпатської ОДА, потік контрабанди на українсько-польському, українсько-словацькому, українсько-угорському кордоні «став повністю». Москаль повідомив, що для ефективної боротьби з незаконним обігом підакцизних товарів було проведено спільну нараду за участю представників України, Угорщини, Румунії, Польщі, Словаччини. Як зазначив керівник облдержадміністрації, під час зустрічі українська сторона особливо наполягала на спільній відповідальності та необхідності об’єднання сил у питанні боротьби з незаконним обігом.

«На наше запрошення завітали і митники, і прикордонники з суміжних країн. Розмова була дуже принципова – якщо українські руки передають коробку з цигарками на кордоні, то чиї руки з Румунії, Польщі, Угорщини, Словаччини ту коробку беруть? Давайте будемо бити по руках з обох сторін», – сказав він. За словами Москаля, за результатами наради першою відреагувала Угорщина – було викрито склади з контрабандою, арештовано значну кількість угорських митників, прикордонників.

У свою чергу, Порошенко позитивно оцінив роботу, яку розпочало нове керівництво області в цьому напрямку. «Хочу привітати вас із першими успішними кроками. Я бачу, що, нарешті, на Закарпатті наводиться порядок, з’являється ефективна державна влада, нарешті, відбувається жорстка координація між силовиками, правоохоронними органами», – сказав глава держави, зазначивши, що здійснені кроки схвально сприймають не лише жителі області, але і вся Україна.

Президент висловив переконання, що, крім посилення контролю, ефективним у боротьбі з контрабандою буде початок роботи спільних пунктів пропуску з країнами, з якими межує Україна на Заході.

Нагадаємо, Порошенко призначив Москаля головою Закарпатської обласної державної адміністрації 15 липня. Очільник Закарпаття заявив, що основним постачальником сигарет, які контрабандно вивозяться з України, є Львівська тютюнова фабрика, і висловив переконання, що в українському законодавстві необхідно відновити кримінальну відповідальність за контрабанду підакцизних товарів.

Читайте: Москаль ударно виконує «план мобілізації» контрабандистів

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ