Москаль зупинив контрабанду на Закарпатті за 10 днів
Москаль зупинив контрабанду на Закарпатті за 10 днів

За останні десять днів контрабанда через держкордон уздовж Закарпаття фактично зупинилася. Про це заявив новопризначений очільник Закарпатської області Геннадій Москаль.

«Такої ситуації, як за останні десять днів, не було вже багато років. Контрабанда фактично зупинилася, це майже ідеальний стан», – заявив представник Північно-Альфелдської митної та фінансової варти Угорщини, передає офіційний сайт Москаля. Крім того, представник прикордонної поліції Румунії Сіґетул Мармацієй зазначив, що «за останні півтори тижні в нас на кордоні, що межує із Закарпаттям, не було затримано жодного блоку контрабандних сигарет».

Силовики Словаччини дані щодо руху контрабанди за останні півтора тижня назвати поки не можуть, оскільки підбивають статистику після закінчення кожного місяця. Москаль також повідомив, що незабаром запровадять спільні патрулювання кордону та щоденний обмін інформацією про порушення.

Раніше повідомлялося, що Москаль за тиждень на посаді встиг знайти основного постачальника контрабанди цигарок. Згодом Президент України Петро Порошенко заявив, що Москаль розігнав контрабандистів на Закарпатті.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ