Москаль заявив про створення нової партії під назвою «Українська кочерга».
На думку Порошенка, Москаль вже певним чином навів лад на Закарпатті

Президент України Петро Порошенко заявив, що новий голова Закарпатської обласної державної адміністрації Генадій Москаль вже певним чином навів лад на Закарпатті. Про це Глава держави заявив у Сєвєродонецьку під час робочого візиту на Луганщину, передає кореспондент УНН.

«За моїм дорученням генерал Москаль робить все можливе для того, щоби навести порядок. І вже навів значною мірою порядок на Закарпатті. Уже піджали хвіст бандити, уже поховалися контрабандисти, вже повтікали звільненні керівники, які організовували злочинні схеми, але будуть притягнені до відповідальності», – наголосив П.Порошенко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, сьогодні, 22 липня, на своєму голова Закарпатської області Геннадій Москаль заявив, що основним постачальником сигарет, які контрабандною вивозяться з України, є Львівська тютюнова фабрика.

Нагадаємо, Геннадій Москаль очолив Закарпатську ОДА 15 липня – через кілька днів після стрілянини в Мукачевому.

Як відомо, 11 липня в Мукачевому на Закарпатті сталася перестрілка за участю бійців ДУК «Правого сектору» та міліції, внаслідок якої загинуло двоє людей, 14 – постраждали. Причина конфлікту – перерозподіл потоків контрабанди.

Читайте: Вибір між бізнесменом, бюрократом і волонтером, або як Луганщина отримала нового очільника

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ