вода
Зруйновану «Градами» насосну станцію відновили, але воду на окуповану територію не подаватимуть

Зруйновану «Градами» насосну станцію в Світличному відремонтували. До 30 червня села району на контрольованій Україною частині області будуть з водою. Про це заявив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

«Сьогодні перед обідом ремонтники змогли відновити розбиті обстрілами трансформатори та інше обладнання на насосній станції в Світличному (Попаснянський район). Зараз вода подається в центральну систему, до кінця дня вона з’явиться в Світличному та Нижньому, а завтра – в інших селах, розташованих поблизу – Тошківці, Чехировому і Новотошківці», – повідомив Москаль.

Він уточнив, що населені пункти з контрольованого Україною боку лінії розмежування будуть забезпечені водою, натомість на окуповану частину області вода не подаватиметься. Паралельно з пуском станції відновили електроенергію в Світличному, яке забезпечується світлом з відремонтованого трансформатора.

Нагадаємо, в ніч на 28 червня бойовики завдали цілеспрямованого удару з системи залпового вогню «Град» по насосній станції, яка подає воду як на контрольовану Україною, так і на окуповану частину Луганської області.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вважає, що в разі невиконання російсько-терористичними військами Мінських домовленостей Україна має влаштувати короткочасну економічну блокаду окупованих територій та силовим шляхом повернути їх під контроль центральної влади.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ