Москаль
Москаль просить звільнити його з посади голови Закарпатської ОДА

Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль просить звільнити його з посади голови Закарпатської ОДА. Відповідне звернення очільник області направив голові уряду Володимиру Гройсману. Про це повідомляє прес-служба Москаля.

Своє рішення про звільнення керівник області пояснює тим, що на Закарпатті «намагаються відновити системну контрабанду тютюнових виробів, використовуючи при цьому вплив українських політичних діячів і керівників окремих відомств».

«У лютому цього року була спроба відновити на Закарпатській митниці так званий «інститут смотрящіх», не допустити який вдалося завдяки активній позиції небайдужих громадян», – зазначив Москаль.

Він також повідомив, що 30 квітня на посаду заступника начальника митниці – начальника підрозділу по боротьбі з контрабандою терміново призначили Андрія Кримського, який працював помічником-консультантом нардепа Валерія Пацкана.

«За наявною інформацією (голова ДФС України) Насіров уже призначив виконувача обов’язків начальника Закарпатської митниці. Підкреслюю, що із Закарпатською обласною державною адміністрацією це призначення не узгоджувалося», – наголосив Москаль.

«Дозволю собі провести аналогії. На Одещині голова облдержадміністрації Саакашвілі протистоїть «горіховій мафії», а на Закарпатті мені доводиться боротися з «тютюновою мафією». У результаті ми обоє програли», – додав він.

«З огляду на це, я не бачу сенсу свого подальшого перебування на посаді голови Закарпатської ОДА», – резюмував керівник Закарпатської області.

Нагадаємо, Порошенко призначив Москаля головою Закарпатської обласної державної адміністрації 15 липня 2015 року. Очільник Закарпаття заявив, що основним постачальником сигарет, які контрабандно вивозяться з України, є Львівська тютюнова фабрика, і висловив переконання, що в українському законодавстві необхідно відновити кримінальну відповідальність за контрабанду підакцизних товарів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ