Транспортний перетин лінії розмежування в Луганській області найближчим часом може бути заборонений для всіх видів транспорту. Про це голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль заявив після виявлення двох захованих у лісосмузі вантажівок, завантажених пивом, що призначалося для доставки на окуповану територію, повідомляє прес-служба адміністрації.

«Постійні порушення розпорядження про рух вантажів у бік окупованих територій призведуть до того, що найближчим часом перетин лінії розмежування вогню в Луганській області буде заборонений для будь-якого транспорту, включаючи легковий. Всі автомобільні дороги будуть перекриті, виняток залишиться лише для пішоходів», – заявив Москаль. «З так званою ЛНР, яка постійно обстрілює нашу територію і яку Верховна Рада визнала терористичною організацією, жодна комерція неприпустима», – підкреслив Москаль.

Наразі пропуск осіб, транспортних засобів і вантажів у смузі безпеки вздовж лінії бойових зіткнень здійснюється на 5 дорожніх коридорах, де функціонують 6 пунктів пропуску. Крім того, функціонують 25 контрольних прикордонних постів. Також Держприкордонслужба та правоохоронці працюють над створенням єдиної електронної інформаційної бази даних осіб, яким видано перепустки на Донбасі. Проте, кілька днів тому на Луганщині за допомогою військових намагалися переправити на окуповані території майже 170 вантажівок з алкоголем, продуктами та іншими товарами.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ