вихідний день
Жителі Закарпаття отримали додатковий вихідний

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль підписав розпорядження, згідно з яким 16 травня в області буде вихідним днем. Про це повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА.

Таким чином, у зв’язку зі святкуванням П’ятидесятниці за Григоріанським календарем закарпатці, незалежно від конфесійної належності, не працюватимуть.

«Згідно з документом, головам райдержадміністрацій, керівникам підприємств, установ і організацій рекомендовано перенести робочий день з понеділка, 16 травня, на суботу – 21 травня», – уточнили в прес-службі.

П’ятидесятниця – свято сходження Святого Духа на апостолів. За Григоріанським календарем святкується на 50-й день після Великодня. Оскільки Великдень 2016 року католики відзначали 27 березня, П’ятидесятниця випадає на 15 травня.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов запропонував розглянути питання переходу у святкуванні церковних свят, зокрема Різдва Христового, з Юліанського на Григоріанський календар, що його використовує світське співтовариство та більшість християнських церков, зокрема і православних.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ