Г.Москаль
Москаль знайшов основного постачальника для контрабанди цигарок на Закарпатті

Основним постачальником сигарет, які контрабандною вивозять з України, є Львівська тютюнова фабрика. Про це  22 липня на своєму сайті повідомив керівник Закарпатської області Геннадій Москаль.

«Результати обшуків узагальнюються й будуть повідомлені додатково, однак уже можна сказати, що основним постачальником сигарет, які потім нелегально переправлялися за кордон, була Львівська тютюнова фабрика», – повідомив він.

Частина з вилучених сигарет виявилися білоруськими. На думку Москаля, це вказує на той факт, що в Чернігівській області на кордоні з Бєларуссю є «вікна» для контрабандистів. Голова ОДА додав, що для посилення боротьби з контрабандою через зелений кордон уздовж Закарпаття на всіх чотирьох перевалах, які ведуть в область, виставлені пости з працівників митниці, прикордонної служби, МВС, СБУ та фіскальної служби. «Пости не допускатимуть завезення на Закарпаття великооптових партій сигарет (зокрема, без акцизних марок) та контрафактних спиртних напоїв, а із Закарпаття – вивезення лісу-кругляку», – повідомив він.

До слова, за за даними Державної прикордонної служби, у Закарпатській області діє понад 50 злочинних груп контрабандної спрямованості.

Нагадаємо, Геннадій Москаль очолив Закарпатську ОДА 15 липня – через кілька днів після стрілянини в Мукачевому. Як відомо, 11 липня в Мукачевому на Закарпатті сталася перестрілка за участю бійців ДУК «Правого сектора» та міліції, внаслідок якої загинуло двоє людей, 14 – постраждали.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ