Москаль заборонив вивозити ліс, бо «Карпати залишаться лисими»
Москаль заборонив вивозити ліс, бо «Карпати залишаться лисими»

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заборонив видавати «сертифікати про походження лісоматеріалів круглих та виготовлених із них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій у частині експорту круглих необроблених матеріалів». Відповідне розпорядження вже готове й буде підписано найближчим часом, повідомляє прес-служба голови області.

«1 листопада цього року набуває чинності ухвалений Верховною Радою України закон про заборону експорту на 10 років необроблених лісоматеріалів. Однак поки закон не набув чинності, в області почалася справжня вакханалія з лісом – вирубують усе, що можна й не можна, таке враження, що так звані лісокористувачі готові продати за кордон навіть свої дерев’яні хати. Куди не їду по області – всюди лісовози. Мало того, що вивозять кругляк, то ще й розбивають у спеку дороги. Цьому необхідно покласти край, інакше до 1 листопада Карпати залишаться лисими», – зазначив посадовець.

Серед іншого, розпорядженням Москаля передбачається здійснити всі можливі організаційні заходи для максимального нарощування переробки деревини на підприємствах Закарпаття.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко призначив Москаля головою Закарпатської обласної державної адміністрації 15 липня.

Читайте: Москаль похвалився, що зупинив контрабанду на Закарпатті за 10 днів

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ