ТБ
Москаль розпорядився вимкнути телебачення сепаратистам

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль дав розпорядження відключити електропостачання Луганській філії Концерну радіомовлення. Про це в середу 10 червня повідомили в прес-службі Москаля.

Це рішення Москаль мотивує тим, що колектив філії, який залишився в окупованому Луганську, організував трансляцію російських і сепаратистських каналів на території «ЛНР». Причому за свою антиукраїнську діяльність співробітники КРРТ ще й отримують зарплату від української держави. «З огляду на це керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації підписав розпорядження, яким зобов’язав ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» відключити від енергопостачання головні об’єкти Луганської філії РРТ, а всім співробітникам філії виїхати з окупованої на контрольовану Україною територію. У разі відмови від такого переїзду співробітники РРТ мають бути звільнені з роботи», – йдеться в повідомленні.

Москаль також вимагає притягнути до відповідальності керівництво адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Концерну РРТ за бездіяльність і потурання терористам «ЛНР».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль розпорядився посилити контроль над лінією розмежування і заборонив проїзд особам, котрі пред’являють в пунктах пропуску «паспорти» або іншу «документацію» терористичних анклавів «ЛНР» і «ДНР».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ