Андрій Іллєнко
«Свобода» закликає СБУ та МВС дати адекватну реакцію на дії московської п’ятої колони, заявив Іллєнко

Хресний хід, влаштований УПЦ Московського патріархату, є провокацією Кремля. Про це заявив народний депутат від партії «Свобода» Андрій Іллєнко, повідомляє прес-служба партії.

«Хресний хід Московського патріархату на Київ, аби помолитися за мир – це лицемірна провокація Кремля. Цю війну розпочала й продовжує Москва та її маріонетки в Україні, включно з посіпаками у церковних рясах. Якби це був щирий похід за мир – московські попи мали би його вести до московського Кремля і там молитися за припинення війни. А коли це роблять у Києві – це провокація», – наголосив Іллєнко.

Націоналіст констатував, що окрім військової, інформаційної, гуманітарної агресії Москва посилює агресію проти України на церковно-конфесійному фронті. Це нагадує Донбас навесні 2014 року, коли під схожими гаслами провокатори еволюціонували в озброєні загони сепаратистів та російських окупантів.

«Свобода» закликає СБУ та МВС до адекватної реакції на дії московської п’ятої колони. Такі провокації ведуть до великих проблем, бо Кремль не гребує жодними методами і засобами у війні з Україною».

Нагадаємо, політична партія «Правий сектор» висунула вимогу заборонити проведення хресного ходу Московського патріархату в межах Києва, оскільки це може закінчитися провокаціями.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за даними волонтерів міжнародної спільноти InformNapalm, у хресному ході УПЦ Московського патріархату на Київ можуть взяти участь російські терористи, які воювали на Донбасі. 

Всеукраїнський хресний хід, організований Українською православною церквою Московського патріархату, стартував 9 липня з Почаївської лаври в Тернопільській області.

3 липня стартував хресний хід зі Свято-Успенської Святогірської лаври на Донеччині. 26 липня її учасники прибудуть до столиці, де зустрінуться з учасниками хресного ходу з Почаївської лаври.

За словами голови Верховної Ради Андрія Парубія, він отримав інформацію про те, що у Кремлі вже розробили сценарій провокацій у Києві на 26 липня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ