вугілля
Росія погрожує позбавити Україну вугілля

Росія може припинити поставки вугілля в Україну у відповідь на зупинку електропостачання Криму. Про це заявив міністр енергетики РФ Алєксандр Новак, пише ТАСС.

«Росія може узвалити рішення про припинення поставок вугілля в Україну як відповідь», – заявив він. За словами російського міністра, ремонт пошкоджених ЛЕП в Україні «не відбувається з політичних мотивів». «Практично не ведуться з боку України роботи з відновлення цієї лінії. Хоча Міністерство енергетики України готове і ми готові надати допомогу, зокрема, і нашими бригадами, щоби відновити одну з ліній», – зазначив Новак. Нагадаємо, імпорт вугілля з Росії за дев’ять місяців скоротився на 31%, до 3,7 млн тонн.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у с. Чонгар завершився перший етап переговорів між учасниками блокади Криму та представниками ДП «НЕК «Укренерго». Згідно з досягнутими домовленостями, розпочались відновлювальні роботи на ПЛ 220 кВ «Каховська-Титан». У свою чергу, учасники блокади окупованого Криму заявили, що дозволять відремонтувати ЛЕП на Херсонщині за умови перерізання проводів, якими електроенергія може надходити на півострів Крим. Як відомо, 21 листопада припинилося постачання української електроенергії в окупований Росією Крим через підрив електроопор у Херсонській області.

Читайте: На блокаду Криму Путін може відповісти війною за Маріуполь, – Bloomberg

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ